MAGDALENA GAJEK

Magdalena Gajek – specjalizuje się w działaniach dotyczących komunikacji oraz budowania wizerunku marki. Kluczowe dla niej obszary to public relations oraz zintegrowana komunikacja marketingowa. W mediach i przy promocji pracuje od ponad 10 lat.

Zaczynała jako dziennikarka prasowa i internetowa. Specyfikę budowania relacji z klientem poznała dzięki współpracy z dwoma poznańskimi agencjami, gdzie pracowała z organizacjami lokalnymi, pozarządowymi oraz klientami korporacyjnymi. W obu zajmowała się PR i komunikacją online. Przez lata realizowała projekty jako freelancer.

Podczas pracy po stronie Klienta w dwóch spółkach odpowiadała m.in. za obszar eventów wewnętrznych i zewnętrznych o międzynarodowym zasięgu czy zarządzanie komunikacją na stanowisku managerskim.

W październiku 2018 roku na bazie wieloletnich doświadczeń stworzyła agencję komunikacji Blend PR. Dziś jest liderką wszystkich realizacji firmy. Ceni solidny warsztat i zdolność do myślenia poza schematami. Lubi pracować mądrze i efektywnie.

Z wykształcenia polonistka oraz doktorantka w Instytucie Filologii Polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbywała stypendia na niemieckich uniwersytetach w Lipsku i Kilonii. Brała udział w szeregu szkoleń z zakresu marketingu i przedsiębiorczości.

Naukowo interesuje się komunikacją, współczesnym reportażem i geopoetyką (znaczeniem miejsca i przestrzeni w kulturze).