Jak wygląda szkolenie?

Strategiczne błędy

W szkoleniu znajdziesz pomyłki o dużej wadze, które obniżają efektywność wszystkich innych działań marketingowych i sprzedażowych. Dowiesz się również, gdzie w przypadku tych błędów tracisz pieniądze.

Scenariusze naprawcze

Poznasz sposób naprawienia każdego błędu oraz przykład prezentujący, jak w praktyce wdrożyć scenariusze naprawcze. Pomysły na poprawę działań marketingowych dotyczą zarówno mentalności firmy, jak i jej operacyjnego funkcjonowania.

Prawdziwe przykłady

Szkolenie bazuje na zapytaniach ofertowych i realiach z życia Blend PR® oraz naszych klientów. Każdy błąd ilustruje jedna prawdziwa sytuacja biznesowa, którą powszechnie obserwujemy w codziennej pracy.

Dlaczego warto obejrzeć?

Konkretna wiedza

Ponad godzinne nagranie, które czytelnie objaśnia każdy błąd i bazuje na doświadczeniach.

Dopasowanie

Powszechne problemy i pomyłki, które prawdopodobnie dotyczą Twojego biznesu.

Praktyczne wskazówki

Jasne pomysły na poprawę komunikacji firmy. Wiele z nich możesz wdrożyć od ręki

Magdalena Gajek

Prowadząca szkolenie

Nazywam się Magdalena Gajek. Moje szkolenie online to doskonałe odzwierciedlenie, że to, czego szukamy, nie zawsze jest tym, czego naprawdę potrzebuje nasza firma.

W szkoleniu zebrałam 5 największych błędów marketingowych i dla każdego z nich opracowałam plan naprawczy. Omawiane przeze mnie błędy dotyczą: grupy docelowej, pozycjonowania marki, lejków marketingowo-sprzedażowych, organizacji pracy w marketingu oraz mentalności przedsiębiorców i menedżerów.

Czym zajmuję się na co dzień? Jestem właścicielką agencji Blend PR®, autorką książki „Mikromarka” i doktorem nauk humanistycznych. Pomagam przedsiębiorcom w zarządzaniu marką, budowaniu wizerunku i tworzeniu treści. Specjalizuję się w markach premium. Skupiam się na kreowaniu brandów wpływowych, estetycznych i dochodowych jednocześnie. Jeśli chcesz osiągnąć taki efekt, to nagranie będzie pomocne.

Czujesz, że to szkolenie online
to coś dla Ciebie?

Wypełnij formularz, potwierdź zapis i miłego oglądania!