Dlaczego warto dołączyć do subskrybentów?

Komentarze
zamiast informacji

To nie kolejny mailing z prasówką lub listą tekstów na blogu, który scrollujesz bez końca. Każda wiadomość zwięźle odpowiada na jedno praktyczne pytanie postawione w tytule. Materiałów tych nie znajdziesz w innych kanałach.

Bezpłatne
treści

Na start otrzymasz e-book „100 pomysłów na niebanalny marketing”, ale subskrybenci Brandlettera® mają priorytetowy dostęp także do innych na bieżąco wydawanych przez nas publikacji – mini e-booków, artykułów czy checklist.

Zaproszenia
na wydarzenia

Jeśli lubisz brać udział w webinarach, konferencjach czy szkoleniach, w Brandletterze® na pewno znajdziesz event dla siebie. Promujemy głównie inicjatywy, do których możesz dołączyć bezpłatnie.

O czym będą wiadomości?

Komunikacja firmy

Jak mówić, aby osiągać cele wizerunkowe i biznesowe?

Marki premium

Jak tworzyć markę z naciskiem na wysoką jakość?

Mikromarki

Jak budować
marketing w sektorze MŚP?

Magdalena Gajek

Kto wysyła wiadomości?

Nazywam się Magdalena Gajek i chcę, aby mój Brandletter® był dla Ciebie przydatnym narzędziem pozwalającym zwiększać wartość firmy dzięki marce. Każdą wiadomość przygotowuję na bieżąco i z dbałością o jej praktyczność.

W codziennej pracy pomagam przedsiębiorcom zarządzać marką, budować wizerunek i tworzyć inspirujące treści.  Skupiam się na kreowaniu marek wpływowych, estetycznych i dochodowych jednocześnie. Jestem właścicielką agencji Blend PR® oraz autorką książki „Mikromarka”. Wykładam także na uczelniach wyższych oraz prowadzę szkolenia.

Z powodzeniem obroniłam tytuł doktora nauk humanistycznych. Moja praca ukazała jako jako książka „Nowy Jork wyobrażony i doświadczony”. Byłam również stypendystką uniwersytetów w Lipsku i Kilonii.

Mam nadzieję, że moje różnorodne doświadczenia naukowo-biznesowe pomogą Ci maksymalnie szeroko spojrzeć na komunikację Twojej firmy.

Czujesz, że nasz Brandletter®
to coś dla Ciebie?

Wypełnij formularz, potwierdź zapis i do usłyszenia!