O NAS

Projektujemy komunikację. Blend PR to butikowa agencja PR i komunikacji marketingowej. Promujemy wartościowe marki, produkty, wydarzenia i ciekawych ludzi. Świadczymy usługi dla firm różnej wielkości. Specjalizujemy się w komunikacji sektora premium.

Myślimy niezależnie. Łączymy kreatywność z solidnym warsztatem. Wykorzystujemy szeroki wachlarz narzędzi, aby spełniać postawione przed nami cele. Prowadzimy zintegrowane działania oparte o kanały offline i online. Dzięki temu kreujemy wiarygodny przekaz.

Chcemy nie tylko efektywnie realizować projekty dla naszych Klientów, ale także przekazywać wiedzę i edukować rynek.

Logo

JAKA MIESZANKA NAS NAPĘDZA?Wiedza

Aktualna i rzetelna wiedza pozwala nam budować strategiczną komunikację naszych Klientów. Wizerunek widzimy w szerokiej perspektywie.


Pasja

Praca sprawia nam po prostu przyjemność! Każde zadanie realizujemy z entuzjazmem i w poczuciu wielkiej odpowiedzialności za projekt.


Odwaga

Nie chodzimy utartymi drogami. Szukamy nowych rozwiązań. Każdy klient może liczyć na odważne pomysły i szczere rekomendacje.

CO DAJEMY CI JAKO AGENCJA BUTIKOWA?

01. Zrozumienie Twojego biznesu

Jesteśmy zaangażowani i skoncentrowani na Twoich potrzebach.

02. Jakość obsługi

Twój projekt jest negocjowany, zarządzany i w dużej mierze realizowany przez właścicielkę agencji.

03. Krótki czas wdrożenia projektów

Jako mały, wyspecjalizowany zespół pracujemy szybciej i sprawniej niż duże agencje.

04. Elastyczność współpracy

Nasze oferty są dopasowane do możliwości i celów Twojego przedsiębiorstwa.

05. Trwałe relacje

Nie jesteś dla nas tylko Klientem, ale człowiekiem, w którego biznes wierzymy.

06. Konkretna specjalizacja

Wiemy, jak promować wysokiej jakości produkty i usługi.


Założycielka Blend PR

Magdalena Gajek – specjalizuje się w działaniach dotyczących komunikacji oraz budowania wizerunku marki. Kluczowe dla niej obszary to public relations oraz zintegrowana komunikacja marketingowa. Łączy inteligentne i wyraziste strategie z efektywnym designem treści. W mediach i promocji pracuje od ponad 10 lat.

W październiku 2018 roku na bazie swoich różnorodnych doświadczeń stworzyła agencję komunikacji Blend PR. Dziś jest liderką wszystkich realizacji firmy. Z pasją powołuje do życia nowe marki. Ceni solidny warsztat i zdolność do myślenia poza schematami. 

Z wykształcenia polonistka oraz doktorantka w Instytucie Filologii Polskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbywała stypendia na niemieckich uniwersytetach w Lipsku i Kilonii. Wykłada na uczelniach wyższych i prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji.

Naukowo interesuje się komunikacją, współczesnym reportażem i geopoetyką (znaczeniem miejsca i przestrzeni w kulturze).