O NAS

Projektujemy komunikację. Blend PR to agencja public relations i komunikacji marketingowej. Kompleksowo promujemy marki, produkty, wydarzenia i ludzi. Świadczymy usługi dla firm różnej wielkości. Specjalizujemy się w projektach technologicznych, edukacyjnych, turystycznych i sportowych, ale pozostajemy otwarci na nowe wyzwania.

Łączymy kreatywność z solidnym warsztatem. Wykorzystujemy szeroki wachlarz narzędzi, aby spełniać postawione przed nami cele. Prowadzimy zintegrowane działania komunikacyjne oparte o kanały offline i online. Dzięki temu kreujemy wiarygodne marki. Tworzymy spójny przekaz budujący udany biznes.

Chcemy nie tylko efektywnie realizować projekty dla naszych Klientów, ale także przekazywać wiedzę i edukować rynek.

Logo

JAKA MIESZANKA NAS NAPĘDZA?WIEDZA
Teoria i praktyka w jednym. Ponad 10 lat doświadczenia w obszarze mediów oraz promocji. Dbamy o każdy szczegół.
PASJA
Praca sprawia nam po prostu przyjemność! Każde zadanie realizujemy z entuzjazmem i w poczuciu wielkiej odpowiedzialności za projekt.ODWAGA
Nie chodzimy utartymi drogami. Szukamy nowych rozwiązań. Każdy klient może liczyć na odważne pomysły i szczere rekomendacje.

Blend PR tworzy właścicielka – Magdalena Gajek oraz zespół zaufanych współpracowników projektowych.

Magdalena Gajek – specjalizuje się w działaniach dotyczących komunikacji oraz budowania wizerunku marki. Kluczowe dla niej obszary to public relations oraz zintegrowana komunikacja marketingowa. W mediach i przy promocji pracuje od 10 lat. Jest założycielką i właścicielką agencji Blend PR. Z wykształcenia polonistka, doktorantka UAM w Poznaniu. Stypendystka zagranicznych uniwersytetów. Wykłada na uczelniach wyższych i prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji.

Sprawdź sylwetkę!
Uważam, że interdyscyplinarność jest najlepszą inspiracją. Pomysłów do realizacji projektów szukam wszędzie wokół, bo komunikacja otacza nas z każdej strony. Blend PR ma oddawać ducha pracy z pełnym zaangażowaniem w oparciu o doświadczenie oraz solidny warsztat. Praca w branży PR jest moim świadomym wyborem i wielką pasją.

Magdalena Gajek

Founder & Owner