Co dajemy od siebie?

Konkrety

Tworzymy rzetelny przekaz, spójną estetykę i funkcjonalne narzędzia. Dostarczamy projekty, które nas samych satysfakcjonują.

Skuteczność

Po prostu wykonujemy zadania i idziemy do przodu. Pracujemy wyłącznie z klientami, którym możemy oraz chcemy pomóc.

Porządek

Bo kreatywność materializuje się w ładzie oraz spójności. Nie lubimy multitaskingu czy rozpraszaczy. 

Co mówią o nas klienci?

W projekcie otrzymaliśmy nie tylko mierzalny wkład, ale przede wszystkim ogrom wiedzy i know-how. Wspólne działanie przeorganizowało moje spojrzenie na marketing w kancelarii.

BARTOSZ FERT
Partner w Fert Jakubiak Wróblewski rzecznicy patentowi

Serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie podczas pracy nad wdrożeniem naszego projektu – za profesjonalizm, doradztwo, kreatywność, wielkie zaangażowanie i cierpliwość.

MARTA GIBUS
Właściciel w LeLa Beauty

Współpraca z Blend PR® przebiegła bardzo sprawnie. Wiele decyzji agencja podejmowała samodzielnie, nie angażując naszych managerów ponad potrzeby.

JAROSŁAW ZIELIŃSKI
CEO & Co-founder w Welastic

Bardzo doceniam kreatywny wkład w realizację naszego zlecenia. Polecam Blend PR® wszystkim organizacjom, które chcą swoje pomysły przekuć w konkrety.

AGATA ROBIŃSKA
Prezeska Zarządu Fundacji TAKpełnosprawni

Wnikliwa analiza pozwoliła nie tylko znacznie poprawić komunikację z otoczeniem, ale przy okazji zwiększyła moją świadomość własnej marki osobistej.

MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
CEO w Maśliński Law & Consulting

...
lat na rynku
...
zrealizowanych zleceń
...
obsłużonych marek
...%
klientów powracających

W jakim duchu pracujemy?

Work life blending

Work life balance to dla nas za mało. W branży kreatywnej nie da się podzielić życia na sztywne ramy, a potem przeskakiwać pomiędzy nimi w określonych godzinach. Dlatego my skupiamy się na tym, aby po prostu mieć jedno fajne życie – wypełnione wolnością, pasjami i zgodne z naszymi bieżącymi potrzebami.

Remote first

Jesteśmy zespołem, ale pracujemy w 100% zdalnie. Każdy z nas sam wybiera, w jakich godzinach chce wykonywać swoje zadania. Na końcu przecież zawsze liczy się po prostu efekt. Wykorzystujemy nowoczesne formy zarządzania, aby wzmacniać poczucie wspólnoty.

Keep going

Wierzymy w zmiany, bo bez nich nie ma rozwoju. A my nigdy nie chcemy się zatrzymywać! Stale wyznaczamy sobie nowe cele, ulepszamy nasze procesy, uczymy się oraz spełniamy nowe marzenia. Lubimy być tu i teraz, ale napędza nas spojrzenie w przyszłość.

Tak wygląda fragment naszej codzienności!

Rozwijaj się z nami!

Nasza podstawowa aktywność to świadczenie usług dla klientów biznesowych,
ale angażujemy się także w edukację marketingową.

Zespół