O NAS

Blend PR powstało z przekonania, że kluczem do sukcesu komunikacyjnego są zintegrowane działania wizerunkowe oparte zarówno o kanały offline, jak i online. Tworzymy przestrzeń wymiany myśli, gdzie swobodnie mieszają się pomysły oraz doświadczenia nasze i naszych Klientów. Otwarte umysły oraz szerokie horyzonty pozwalają nam realizować projekty PR najwyższej jakości. Wierzymy, że wyobraźnia i różnorodne doświadczenia są dziś kluczem do nieprzeciętności.

Posiadamy kluczowe kompetencje w zakresie PR i marketingu. Wspieramy przedsiębiorstwa w rozwijaniu komunikacji oraz budowaniu stabilnej reputacji. Wykorzystujemy szerokie wachlarz narzędzi, aby spełnić postawione przed nami cele. Chcemy nie tylko realizować zadania, ale także pomagać naszym Klientom w długoterminowym obserwowaniu efektów tej pracy. Wierzymy, że rzetelny przekaz buduje udany biznes.

Logo

Jaka mieszanka nas napędza?WIEDZA
Teoria i praktyka w jednym. Prawie 10 lat doświadczenia w obszarze mediów oraz promocji. Dbamy o każdy szczegół.

PASJA
Praca sprawia nam po prostu frajdę! Każde zadanie realizujemy z entuzjazmem i w poczuciu wielkiej odpowiedzialności za projekt.

ODWAGA
Niekonwencjonalne rozwiązania to nasza specjalność! Każdy klient może liczyć na odważne pomysły i szczere rekomendacje.

Blend PR tworzy właścicielka – Magdalena Gajek oraz zespół zaufanych współpracowników projektowych.

Magdalena Gajek – specjalizuje się w działaniach dotyczących komunikacji oraz budowania wizerunku marki. Kluczowe dla niej obszary to public relations oraz zintegrowana komunikacja marketingowa. W mediach i przy promocji pracuje od 10 lat. Jest założycielką i właścicielką agencji Blend PR. Z wykształcenia polonistka, doktorantka UAM w Poznaniu. Stypendystka zagranicznych uniwersytetów. Wykłada na uczelniach wyższych i prowadzi szkolenia z zakresu komunikacji.

Sprawdź sylwetkę!
Uważam, że interdyscyplinarność jest najlepszą inspiracją. Pomysłów do realizacji projektów szukam wszędzie wokół, bo komunikacja otacza nas z każdej strony. Blend PR ma oddawać ducha pracy z pełnym zaangażowaniem w oparciu o doświadczenie oraz solidny warsztat. Praca w branży PR jest moim świadomym wyborem i wielką pasją.

Magdalena Gajek

Founder & Owner