Co chcieliśmy osiągnąć?

01

Pomóc klientowi w podjęciu decyzji marketingowych dotyczących zmiany pozycjonowania brandu na rynku. Wcześniej Diamenter funkcjonował jako firma sprzedająca diamenty inwestycyjne. Jej przyszłością miała być biżuteria.

02

Uzupełnić komunikację o bardziej charakterystyczne elementy wizualne niż samo logo. Klientowi zależało, aby nowy design oddawał ducha biżuterii z kolorowymi diamentami.

03

Wyposażyć klienta w materiały marketingowe, które będą zapewniać samodzielność, niezależność oraz łatwą edycję nawet przez osoby bez doświadczenia w zarządzaniu marką.

Proces realizacji

Konsulting strategiczny 

Przeprowadziliśmy serię konsultacji strategicznych, podczas których klient nabywał umiejętności, aby w dużej mierze samodzielnie poszukiwać osobowości i koncepcji na swoją markę.

Poszerzenie identyfikacji wizualnej

Uzupełniliśmy początkowo bardzo bazową identyfikację wizualną o motyw przewodni oraz brandbook. Zachowaliśmy natomiast wcześniej zaprojektowane przez nas logo, które nie straciło na aktualności. 

Design nowej strony www 

Wcześniej używany landing page poszerzyliśmy o nowe informacje oraz dokładniej zaprezentowaliśmy ofertę. Naszym zdaniem była również redakcja i korekta kreatywnych opisów produktów czytanych przez lektora

Opracowanie materiałów marketingowych

Na bieżąco reagowaliśmy na nowe potrzeby klienta w zakresie rozwoju komunikacji wizualnej.

Diamenter
Diamenter
DiamenterDiamenter
DiamenterDiamenter
DiamenterDiamenter

Potwierdziły się nasze przewidywania, że współpraca z Blend PR to gwarancja najwyższej jakości. Terminowość i zaangażowanie to cechy, których spodziewaliśmy się po agencji z najwyższej półki, jednak zaskoczyła nas bardzo sprawna komunikacja i dopasowanie do naszych potrzeb. Kilka merytorycznych rozmów wystarczyło, aby efekt końcowy spełniał wszystkie nasze oczekiwania. Doceniam również atmosferę pomiędzy agencją a klientem – bardzo pozytywna energia, a jednocześnie pełen profesjonalizm. Polecam w 100%!

Łukasz Rosikoń
Właściciel marki Diamenter

Chcesz zrealizować
podobny projekt?

Zostaw kontakt do siebie, a my oddzwonimy maksymalnie kolejnego dnia roboczego, aby dopytać Cię o szczegóły i ustalić plan działania.

dr Magdalena Gajek | Właścicielka Blend PR®
m.gajek@blendpr.pl
+48 665 912 800