Przykładowe lekcje z e-booka

Produkt służy do utrzymania klienta 

Już sama komunikacja marketingowa (nie produkt) powinna rozwiązywać niektóre problemy klientów. Dobra oferta służy w tym ujęciu jako narzędzie do utrzymania konsumenta.
Allan Dib

Marki nowe i nieznane są w tej samej sytuacji 

Dla klienta, który nie ma świadomości istnienia danej marki oznacza ona dokładnie tyle samo, co marka, której po prostu nie ma na rynku. Zatem proces przyciągania nowego nabywcy nie różni się znacząco dla marek z długoletnią tradycją.
Byron Sharp, Jenni Romaniuk

Marketing szeptany daje idealny kontekst

Kiedy komu coś polecamy? Gdy wiemy, że druga strona rzeczywiście czegoś poszukuje. W tym zakresie marketing szeptany ma przewagę nad reklamą, która trafia do mas i z założenia niewielka liczba odbiorców stanie się naszymi klientami.
Jonah Berger

Dlaczego warto pobrać?

Lista lektur 

Jeśli w gąszczu treści nie wiesz, co czytać, znajdziesz tu listę autorów i tytuły.

Oszczędność czasu

E-book to użyteczny skrót z wartościowych, ważnych i nowych fragmentów.

Wygodna forma 

Możesz przeczytać całość lub fragmenty dzięki prostej nawigacji.

Magdalena Gajek

Autorka e-booka

Nazywam się Magdalena Gajek. Ten e-book to efekt dziesiątek przeczytanych przeze mnie książek. Skrupulatnie wynotowałam z nich najważniejsze myśli.

Zebrałam w nim 10 wartych uwagi publikacji i opracowałam po 3 lekcje z każdej z nich. Odwołałam się do fragmentów, które były dla mnie szczególnie wartościowe, odkrywcze, odważne czy po prostu nowe. W ten sposób chcę dać Ci próbki rekomendowanych przeze mnie książek. 

Czym zajmuję się na co dzień? Jestem właścicielką agencji Blend PR®, autorką książki „Mikromarka” i doktorem nauk humanistycznych. Pomagam przedsiębiorcom w zarządzaniu marką budowaniu wizerunku i tworzeniu treści. Specjalizuję się w markach premium. Skupiam się na kreowaniu brandów wpływowych, estetycznych i dochodowych jednocześnie. Jeśli chcesz osiągnąć taki efekt, ta publikacja będzie pomocna.

Czujesz, że ten e-book
to coś dla Ciebie?

Wypełnij formularz, potwierdź zapis i miłej lektury!