Jak wygląda ten kurs?

6 lekcji o marketingu sektora MŚP

Od 15 kwietnia w każdy poniedziałek o godz. 10.00 wyślemy na Twój adres e-mail lekcję dotyczącą jednego wąskiego tematu. 

3 elementy w każdej lekcji 

Każda lekcja składa się z wyjaśnienia jednego elementu marki, przykładu oraz zestawu pytań jako zadanie domowe.

10 minut Twojej uwagi 

Przeczytanie lekcji zajmie Ci nie więcej niż 10 minut. Kurs to około godzina pracy z nami. Do tego warto doliczyć czas na realizację zadań domowych!

Dlaczego warto dołączyć?

Maksymalna użyteczność 

Każda lekcja to praktyczna wskazówka, jak poprawiać marketing w takich obszarach jak strategia, design i komunikacja.

Tylko kluczowe informacje 

Z ogromu informacji o marketingu wybraliśmy tylko porady realnie zwiększające wartość biznesu w sektorze MŚP. 

Regularny impuls do pracy

Jeśli chcesz rozwijać marketing, ale wciąż coś Cię blokuje, kurs zmotywuje Cię do poszukania odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Magdalena Gajek

Prowadząca kurs

Nazywam się Magdalena Gajek i chcę, aby mój kurs był dla Ciebie przydatnym narzędziem pozwalającym zwiększać wartość firmy dzięki marce.

Każda lekcja to pigułka z dekady mojego doświadczenia zawodowego.

W codziennej pracy pomagam przedsiębiorcom z sektora MŚP zarządzać marką, budować wizerunek i tworzyć inspirujące treści.  Skupiam się na kreowaniu marek wpływowych, estetycznych i dochodowych jednocześnie. Specjalizuję się w markach premium.

Jestem właścicielką agencji Blend PR® oraz autorką książki „Mikromarka”. Z powodzeniem obroniłam tytuł doktora nauk humanistycznych. Wykładam także na uczelniach wyższych oraz prowadzę szkolenia.

Mam nadzieję, że moje różnorodne doświadczenia naukowo-biznesowe pomogą Ci maksymalnie szeroko spojrzeć na komunikację Twojej firmy.

W pierwszej edycji tego kursu zrezygnowały tylko 2 osoby, a 60% odbiorców sumiennie korzystało z każdej lekcji, otwierając wiadomość zaraz po jej wysłaniu. Kolejna możliwość dołączenie będzie dopiero jesienią 2024. Dlatego zapraszam Cię do rejestracji na obecną edycję! Zapisy zamykamy 14 kwietnia.

Chcesz dołączyć do najbliższej grupy kursantów?

Wypełnij formularz, potwierdź zapis i do usłyszenia! Po poprawnej rejestracji otrzymasz wiadomość powitalną.