Jak wygląda ten kurs?

6 lekcji o marketingu sektora MŚP

Od 9 października w każdy poniedziałek o godz. 10.00 wyślemy na Twój adres e-mail lekcję dotyczącą jednego wąskiego tematu. 

3 elementy w każdej lekcji 

Każda lekcja składa się z wyjaśnienia jednego elementu marki, przykładu oraz zestawu pytań jako zadanie domowe.

10 minut Twojej uwagi 

Przeczytanie lekcji zajmie Ci nie więcej niż 10 minut. Kurs to około godzina pracy z nami. Do tego warto doliczyć czas na realizację zadań domowych!

Dlaczego warto dołączyć?

Maksymalna użyteczność 

Każda lekcja to praktyczna wskazówka, jak poprawiać marketing w takich obszarach jak strategia, design i komunikacja.

Tylko kluczowe informacje 

Z ogromu informacji o marketingu wybraliśmy tylko porady realnie zwiększające wartość biznesu w sektorze MŚP. 

Regularny impuls do pracy

Jeśli chcesz rozwijać marketing, ale wciąż coś Cię blokuje, kurs zmotywuje Cię do poszukania odpowiedzi na najważniejsze pytania.

Prowadząca kurs

Nazywam się Magdalena Gajek i chcę, aby mój kurs był dla Ciebie przydatnym narzędziem pozwalającym zwiększać wartość firmy dzięki marce.

Każda lekcja to pigułka z dekady mojego doświadczenia zawodowego.

W codziennej pracy pomagam przedsiębiorcom z sektora MŚP zarządzać marką, budować wizerunek i tworzyć inspirujące treści.  Skupiam się na kreowaniu marek wpływowych, estetycznych i dochodowych jednocześnie. Specjalizuję się w markach premium.

Jestem właścicielką agencji Blend PR® oraz autorką książki „Mikromarka”. Z powodzeniem obroniłam tytuł doktora nauk humanistycznych. Wykładam także na uczelniach wyższych oraz prowadzę szkolenia.

Mam nadzieję, że moje różnorodne doświadczenia naukowo-biznesowe pomogą Ci maksymalnie szeroko spojrzeć na komunikację Twojej firmy.

W pierwszej edycji tego kursu zrezygnowały tylko 2 osoby, a 60% odbiorców sumiennie korzystało z każdej lekcji, otwierając wiadomość zaraz po jej wysłaniu. Kolejna możliwość dołączenie będzie dopiero wiosną 2024. Dlatego zapraszam Cię do rejestracji na obecną edycję! Zapisy zamykamy 8 października.

Chcesz dołączyć do najbliższej grupy kursantów?

Wypełnij formularz, potwierdź zapis i do usłyszenia! Po poprawnej rejestracji otrzymasz wiadomość powitalną.