LELA BEAUTY

ZAKRES DZIAŁAŃ

Strategia komunikacji
Identyfikacja wizualna
Content marketing
Materiały drukowane
Stoisko sprzedażowe
Doradztwo PR

LeLa Beauty to dostawca kosmetyków naturalnych z Afryki. Nasz Klient jest jedynym w Polsce dystrybutorem produktów TAMA® opartych o nierafinowane masło shea. Od podstaw współtworzyliśmy ten brand, nadając mu wyraźny charakter oraz dostarczając funkcjonalne narzędzia marketingowe. Strategicznie wspieraliśmy Klienta w procesie startu sprzedaży online i offline w Polsce.

REZULTATY

  • Stworzenie nowego brandu na rynku kosmetycznym, którego siła opiera się na wartościach ekologicznych i odpowiedzialności społecznej.
  • Identyfikacja wizualna charakterystyczna dla sektora premium wzbogacona o motywy afrykańskie i roślinne.
  • Spójne wizualizacje produktów oddające charakter marki, miejsce produkcji kosmetyków oraz misję producenta i dystrybutora.
  • Funkcjonalne narzędzia promocji offline i online, w tym wizualizacja i wyposażenie stoiska sprzedażowego.
  • Uporządkowany i przemyślany harmonogram startu sklepu online oraz sprzedaży stacjonarnej.
  • Zainicjowanie stałej komunikacji marki w sieci (Facebook, Instagram, poradnik na stronie www) poprzez wysokiej jakości treści własne oraz działania z mikroinfluencerami.

REFERENCJE

Serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie podczas pracy nad wdrożeniem naszego projektu – za profesjonalizm, doradztwo, kreatywność, wielkie zaangażowanie i cierpliwość na każdym etapie wspólnej pracy. Blend PR to z pewnością kompendium wiedzy w zakresie komunikacji marketingowej i kreowania marki.

Marta Gibus

Właściciel w LeLa Beauty