MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI

ZAKRES DZIAŁAŃ

Strategia komunikacji
Identyfikacja wizualna
Content marketing
Personal branding
Doradztwo PR

Mikołaj Maśliński jako pierwszy w Polsce odpowiada online na prawne potrzeby społeczne. Udostępnia produkty cyfrowe w postaci kursów, artykułów i dokumentów oraz dzieli się wiedzą w social mediach. Klient zgłosił się do Blend PR z potrzebą zbudowania marki osobistej. Zajęliśmy się strategicznym wsparciem w procesie zainicjowania personalnej, profesjonalnej komunikacji Mikołaja Maślińskiego.

REZULTATY

  • Komunikacja łącząca pod hasłem „Prawnika potrzeb społecznych” wszystkie obszary specjalizacji Klienta – przedsiębiorczość, telemedycynę i użyteczność publiczną.
  • Stworzenie nowoczesnej, kreatywnej identyfikacji wizualnej obrazującej strategiczne aspekty komunikacji Klienta.
  • Jasno zdefiniowane produkty cyfrowe oraz tradycyjne w oparciu o dwie grupy docelowe – sektor MŚP oraz administrację publiczną.
  • Copywriting na stronie www skłaniający do interakcji, zakupów online oraz śledzenia edukacyjnej działalności Klienta.
  • Profesjonalna prezentacja Klienta jako eksperta konkretnych dziedzin prawa dzięki aktualizacji biografii, zdjęć w social mediach i kontekstowej sesji fotograficznej.
  • Celne rekomendacje w zakresie komunikacji teaserowej dotyczącej zmian w zakresie prawa o odpadach (BDO) – wzrost o 700% ruchu na prywatnym profilu Klienta na LinkedIn.

REFERENCJE

Agencja odpowiada na potrzeby młodej generacji przedsiębiorców. Na wszystkich polach współpracy jest otwarta na innowacyjne metody komunikacji. Blend PR cechuje świetne przygotowanie merytoryczne w zakresie marketingu, psychologii i nowych kanałów komunikacji, a jednocześnie duża wrażliwość na indywidualne potrzeby Klienta. Wnikliwa analiza celów firmy i moich motywów działania pozwoliła nie tylko znacznie poprawić komunikację z otoczeniem, ale przy okazji zwiększyła moją świadomość własnej marki osobistej. Przy okazji współpracy z Blend PR wzrosła jakość oferowanych przez mnie produktów. Gorąco polecam Panią Magdalenę Gajek i cały zespół!

Mikołaj Maśliński

Właściciel w Mikołaj Maśliński Doradztwo Prawne