Co chcieliśmy osiągnąć?

01

Celem naszego klienta było przede wszystkim zbudowanie profesjonalnego brandingu osobistego. Klientowi zależało na ugruntowaniu swojej pozycji na rynku. 

02

Chcieliśmy, aby hasło przewodnie oraz identyfikacja wizualne były dopasowane do charakteru klienta oraz prezentowały się oryginalnie na tle innych specjalistów działających w branży odpadowej i wod-kan.

03

Chcieliśmy stworzyć takie rozwiązania, aby klient mógł z nich korzystać z samodzielnie. Branding musiał zatem być prosty oraz łatwo replikowalny.

Proces realizacji

Konsulting strategiczny 

Przeprowadziliśmy konsultację strategiczną, podczas której klient był w stanie lepiej zdefiniować swoje cele i oczekiwania. Była to dla nas podstawa do zbudowania myśli przewodniej marki.

Stworzenie identyfikacji wizualnej 

Na podstawie inspiracji zaprezentowanych przez klienta oraz funkcjonalnych celów stworzyliśmy użyteczny system identyfikacji wizualnej.

Wdrożenie narzędzi komunikacji 

Mając gotowy przekaz marki oraz system identyfikacji wizualnej, mogliśmy przejść do operacyjnej pracy nad materiałami brandingowymi oraz narzędziami komunikacji. 

Jędrzej BujnyJędrzej Bujny
Jędrzej BujnyJędrzej Bujny
Jędrzej BujnyJędrzej Bujny

We współpracy z Blend PR doceniam przede wszystkim dobry kontakt, elastyczność i realne dopasowanie efektów prac do oczekiwań. Stworzona przez agencję identyfikacja wizualna i hasło w pełni oddają moje wyobrażenie o własnej marce osobistej. Wiem również, że mogę polegać na Blend PR w zakresie bieżącej współpracy, jeśli chodzi o nowe materiały marketingowe czy wydruki. Dziękuję za sprawne zarządzanie i wszystkie kreatywne pomysły.

DR JĘDRZEJ BUJNY
radca prawny

Chcesz zrealizować
podobny projekt?

Zostaw kontakt do siebie, a my oddzwonimy maksymalnie kolejnego dnia roboczego, aby dopytać Cię o szczegóły i ustalić plan działania.

dr Magdalena Gajek | Właścicielka Blend PR®
m.gajek@blendpr.pl
+48 665 912 800