Co chcieliśmy osiągnąć?

01

Naszym głównym wyzwaniem była presja czasu, ponieważ marka powinna być dostępna w sprzedaży przed Bożym Narodzeniem. Nad projektem pracowaliśmy w ostatnim kwartale 2019 roku.

02

Chcieliśmy maksymalnie wydobyć afrykański charakter kosmetyków, odpowiedzieć na potencjalne obiekcje klientów i stworzyć markę kontrastową do innych brandów związanych z naturalną pielęgnacją.

03

Prowadzone przez nas działania miały przygotować klienta do prowadzenia zarówno sprzedaży stacjonarnej na targach oraz w galeriach handlowych, jak i online przez własny e-commerce.

Proces realizacji

Konsulting strategiczny 

Przeprowadziliśmy serię konsultacji strategicznych, podczas których klientka nabywała umiejętności, aby w dużej mierze samodzielnie zarządzać marką.

Stworzenie identyfikacji wizualnej

Na tym etapie współpracy stworzyliśmy logo, wizualny motyw przewodni oraz paletę barw marki. Całość dostosowaliśmy do wniosków strategicznych z poprzedniego kroku.

Zaprojektowanie materiałów wspierających sprzedaż

Głównymi narzędziami przydatnymi dla klienta była wizualizacja stoiska sprzedażowego, ulotki oraz wizualizacje kosmetyków na potrzeby sklepu online.

Start regularnej komunikacji 

Pomogliśmy klientowi zainicjować komunikację na Facebooku, Instagramie, za pomocą bloga oraz newslettera.

LeLa Beauty system identyfikacji wizualnejLeLa Beauty wizualizacja produktu
LeLa Beauty ulotkaLeLa Beauty torba
LeLa Beauty ulotka HOME SPALeLa Beauty wpis na Instagramie

Serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie podczas pracy nad wdrożeniem naszego projektu – za profesjonalizm, doradztwo, kreatywność, wielkie zaangażowanie i cierpliwość na każdym etapie wspólnej pracy. Blend PR to z pewnością kompendium wiedzy w zakresie komunikacji marketingowej i kreowania marki.

MARTA GIBUS
Właściciel w LeLa Beauty

Chcesz zrealizować
podobny projekt?

Zostaw kontakt do siebie, a my oddzwonimy maksymalnie kolejnego dnia roboczego, aby dopytać Cię o szczegóły i ustalić plan działania.

dr Magdalena Gajek | Właścicielka Blend PR®
m.gajek@blendpr.pl
+48 665 912 800