Co chcieliśmy osiągnąć?

01

W pierwszej kolejności chcieliśmy uporządkować różne pomysły i aktywności klienta oraz osadzić je w jasno zdefiniowanym wizerunku. 

02

Klientowi zależało także na stworzeniu nowoczesnego, wysokiej jakości brandingu, który nadal nie jest powszechny w branży prawnej.

03

Naszym celem było również wyposażenie klienta w narzędzia, które pozwolą promować markę osobistą w internecie oraz relacjach B2B.

Proces realizacji

Konsulting strategiczny 

Przeprowadziliśmy serię konsultacji strategicznych, podczas których klient nabywała umiejętności, aby w dużej mierze samodzielnie zarządzać swoją marką w przyszłości.

Stworzenie identyfikacji wizualnej

Na tym etapie współpracy stworzyliśmy logo, paletę barw oraz zorganizowaliśmy rozbudowaną sesję zdjęciową. Główny nacisk w komunikacji postawiliśmy na ekspozycję wizerunku klienta.

Przygotowanie do wejścia na rynek

Na tym etapie pomagaliśmy klientowi w uporządkowaniu strony www oraz opracowaniu materiałów brandingowych do druku (wizytówki, roll-up, koperty). 

Rozwój komunikacji w modelu abonamentowym 

Po zakończeniu projektu brandingowego w początkowym okresie budowania marki osobistej pomogliśmy klientowi prowadzić bieżącą komunikację (konsulting strategiczny, social media, newsletter, strona www).

Mikołaj Maśliński logo
Mikołaj Maśliński wizytówki

Agencja odpowiada na potrzeby młodej generacji przedsiębiorców. Na wszystkich polach współpracy jest otwarta na innowacyjne metody komunikacji. Blend PR cechuje świetne przygotowanie merytoryczne w zakresie marketingu, psychologii i nowych kanałów komunikacji, a jednocześnie duża wrażliwość na indywidualne potrzeby Klienta. Wnikliwa analiza celów firmy i moich motywów działania pozwoliła nie tylko znacznie poprawić komunikację z otoczeniem, ale przy okazji zwiększyła moją świadomość własnej marki osobistej. Przy okazji współpracy z Blend PR wzrosła jakość oferowanych przez mnie produktów. Gorąco polecam Panią Magdalenę Gajek i cały zespół!

MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
Właściciel w Mikołaj Maśliński Doradztwo Prawne

Chcesz zrealizować
podobny projekt?

Zostaw kontakt do siebie, a my oddzwonimy maksymalnie kolejnego dnia roboczego, aby dopytać Cię o szczegóły i ustalić plan działania.

dr Magdalena Gajek | Właścicielka Blend PR®
m.gajek@blendpr.pl
+48 665 912 800