Co chcieliśmy osiągnąć?

01

W pierwszej kolejności chcieliśmy uporządkować różne pomysły i aktywności klienta oraz osadzić je w jasno zdefiniowanym wizerunku. 

02

Klientowi zależało także na stworzeniu nowoczesnego, wysokiej jakości brandingu, który nadal nie jest powszechny w branży prawnej.

03

Naszym celem było również wyposażenie klienta w narzędzia, które pozwolą promować markę osobistą w internecie oraz relacjach B2B.

Proces realizacji

Konsulting strategiczny 

Przeprowadziliśmy serię konsultacji strategicznych, podczas których klient nabywała umiejętności, aby w dużej mierze samodzielnie zarządzać swoją marką w przyszłości.

Stworzenie identyfikacji wizualnej

Na tym etapie współpracy stworzyliśmy logo, paletę barw oraz zorganizowaliśmy rozbudowaną sesję zdjęciową. Główny nacisk w komunikacji postawiliśmy na ekspozycję wizerunku klienta.

Przygotowanie do wejścia na rynek

Na tym etapie pomagaliśmy klientowi w uporządkowaniu strony www oraz opracowaniu materiałów brandingowych do druku (wizytówki, roll-up, koperty). 

Rozwój komunikacji w modelu abonamentowym 

Po zakończeniu projektu brandingowego w początkowym okresie budowania marki osobistej pomogliśmy klientowi prowadzić bieżącą komunikację (konsulting strategiczny, social media, newsletter, strona www).

Mikołaj Maśliński logo
Mikołaj Maśliński wizytówki
Mikolaj Maśliński_roll-upMikołaj Maśliński - Facebook

Agencja odpowiada na potrzeby młodej generacji przedsiębiorców. Na wszystkich polach współpracy jest otwarta na innowacyjne metody komunikacji. Blend PR cechuje świetne przygotowanie merytoryczne w zakresie marketingu, psychologii i nowych kanałów komunikacji, a jednocześnie duża wrażliwość na indywidualne potrzeby Klienta. Wnikliwa analiza celów firmy i moich motywów działania pozwoliła nie tylko znacznie poprawić komunikację z otoczeniem, ale przy okazji zwiększyła moją świadomość własnej marki osobistej. Przy okazji współpracy z Blend PR wzrosła jakość oferowanych przez mnie produktów. Gorąco polecam Panią Magdalenę Gajek i cały zespół!

MIKOŁAJ MAŚLIŃSKI
Właściciel w Mikołaj Maśliński Doradztwo Prawne

Chcesz zrealizować
podobny projekt?

Zostaw kontakt do siebie, a my oddzwonimy maksymalnie kolejnego dnia roboczego, aby dopytać Cię o szczegóły i ustalić plan działania.

dr Magdalena Gajek | Właścicielka Blend PR®
m.gajek@blendpr.pl
+48 665 912 800