Co chcieliśmy osiągnąć?

01

Zależało nam na stworzeniu eksperckiej publikacji, która służyłaby dwóm grupom docelowym – pracodawcom rozwijającym różnorodne zespoły oraz pracownikom z niepełnosprawnościami.

02

Chcieliśmy, aby raport był wszechstronnie czytelny i dostępny. Rozumieliśmy pod tym skład graficzny dostosowany do osób z niepełnosprawnościami wzorku, ale także klarowną kompozycję oraz przyjazny język.

03

Poza wydaniem raportu musieliśmy zadbać o to, aby publikacja trafiła do jak największego grona odbiorców. W tym zakresie podzieliliśmy się zadaniami z klientem. 

Proces realizacji

Selekcja materiałów merytorycznych

Zebranie bazowych materiałów – danych, wywiadów, notatek merytorycznych – było po stronie klienta. Na tym etapie my zajęliśmy się przede wszystkim selekcją tych treści. 

Redakcja i korekta raportu

Najpierw ustaliliśmy kompozycję dokumentu. Następnie redagowaliśmy przygotowane przez klienta teksty i złożyliśmy je w spójną całość.

Skład graficzny publikacji 

Po akceptacji raportu w formie edytora tekstu przeszliśmy do składu graficznego. Najpierw zaprezentowaliśmy klientowi pomysł na okładkę i design kilku przykładowych stron. Po wypracowaniu wzorca przeszlismy do pracy nad finalnym plikiem.

Promocja raportu 

Po zakończeniu prac nad dokumentem zajęliśmy się pomocą w zakresie promocji online oraz media relations.

TAKpełnosprawniTAKpełnosprawni
TAKpełnosprawniTAKpełnosprawni
TAKpełnosprawniTAKpełnosprawni

Bardzo doceniam kreatywny wkład w realizację naszego zlecenia. Przesyłane przez fundację materiały były starannie porządkowane i redagowane, a skład graficzny pozwolił dodatkowo podkreślić ważne dla raportu zagadnienia. Agencja elastycznie reagowała też na nasze zmieniające się potrzeby i angażowała się w jak najlepszą realizację projektu. Polecam Blend PR wszystkim organizacjom, które chcą swoje pomysły przekuć w konkrety.

AGATA ROBIŃSKA
Prezeska Zarządu Fundacji TAKpełnosprawni

Chcesz zrealizować
podobny projekt?

Zostaw kontakt do siebie, a my oddzwonimy maksymalnie kolejnego dnia roboczego, aby dopytać Cię o szczegóły i ustalić plan działania.

dr Magdalena Gajek | Właścicielka Blend PR®
m.gajek@blendpr.pl
+48 665 912 800